Ödüllerimiz


Birincilik ödülünü kazanan grubun okuluna "RENISHAW ÖZEL ÖDÜLÜ" verilecektir. Ödül okula direkt olarak RENISHAW tarafından bağışlanacak olup, toplam bedel 20.000 TL’dir.

Firma Detay

İkincilik ödülünü kazanan grubun okuluna "TİAD ÖZEL ÖDÜLÜ" verilecektir. Ödül okula direkt olarak TİAD tarafından bağışlanacak olup, toplam bedel 15.000 TL’dir.

Firma Detay

Üçüncülük ödülünü kazanan grubun okuluna "TEZMAKSAN AKADEMİ ÖZEL ÖDÜLÜ" verilecektir. Ödül okula direkt olarak TEZMAKSAN AKADEMİ tarafından bağışlanacak olup, toplam bedel 10.000 TL’dir.

Firma Detay

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) BURS Ödülü “ApplyBAU” kapsamında olup, ilk 3'e kalan yarışma grupları arasından 1 (bir) öğrenciye verilecektir. Burs şartları ödül alan öğrenciye ayrıca bildirilecektir.

Firma Detay

ikinci aşamaya kalan 10 okula 1'er adet iş istasyonu (bilgisayar) verilecektir.

Firma Detay

İkinci aşamaya kalan 10 okula 1'er adet Solidworks Lisansı verilecektir.

Firma Detay

10 okulun sunumları ve final değerlendirmeleri için altyapı desteği, projelerin sergilenmesi için Maktek Avrasya 2018 Fuarı'nda stand tahsisi

Firma Detay

İkinci aşamaya kalan 10 okula Solidworks eğitimi verilecektir. Ayrıca, bu okullara mentörlük yapacaktır.

Firma Detay

Birincilik ödülünü kazanan grubun okuluna "JOINT Marka Masaüstü CNC Pantograf Tezgahı" verilecektir. Ödül okula direkt olarak UĞURSAN tarafından bağışlanacaktır.

Firma Detay

Finale kalan son 3 grubun okuluna "1'er adet Ben Maker 3 Boyutlu Yazıcı" verilecektir. Ödül okula direkt olarak BENMAKER tarafından bağışlanacaktır.

Firma Detay

Başvuru Dökümanları

Katılım koşulları hakkında bilgiler için tıklayınız
Teknik Şartname hakkında bilgiler için tıklayınız.
Kavramsal Tasarım Şeması hakkında bilgiler için tıklayınız.